NOBLUS :EN SON TEKNOLOJİ ÇOK YÖNLÜ KULLANIM

Oluşumlarından bu yana günümüzün ultrasonlu tanı tarayıcıları, yalnızca tetkik odalarında değil, aynı zamanda diğer farklı klinik düzenlerinde önemli tıbbi cihazlar haline gelmek adına ilerlemişlerdir. Noblus ultrasonlu tanı tarayıcısı, birçok klinik uygulama için çok yönlülükte ve uyumlulukta uç noktayı oluşturmaktadır. En son teknoloji fonksiyonlarla Noblus herhangi bir düzende her tür tetkike yönelik güvenilirlik sunmaktadır.

Noblus, farklı klinik alanlarda gerekli olan gelişmiş özelliklere sahiptir. Detaylı değerlendirmeleri destekleyen Gerçek Zamanlı Elastografi* ve Kontrast Uyumlu Görüntüleme* fonksiyonlarını sunmaktadır. Ultra BE (Ultrason Geniş Bant Motoru) bu fonksiyonları mümkün kılmaktadır. Güçlü iletim ve alım yeteneği, kompakt boyutlu mükemmel performanslı Noblus’un içine tesis edilmiştir. Noblus, rutin tetkikten detaylı analize kadar farklı klinik gereksinimleri tamamıyla karşılamaktadır.

Yüksek Hareketlilik

ARIETTA Prologue elle taşınabilir şekilde tasarlanmıştır. Araba veya güç çevirici tepsisiyle birleştirilerek kullanımı genişletilebilir.

Kablosuz İletişim

Monitör takılabilir ve serbest şekilde sökülebilir. Monitör ünitesi ve taban ünitesi, görüntü kalitesi bozulmadan ve gecikme olmadan kablosuz olarak bağlanmaktadır. Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.

NOBLUS : YÜKSEK FONKSİYONELLİK

Ultra BE (Ultrason Geniş Bant Motoru)

Tartışmasız tetkike özgü görüntü kalitesi, yüksek kaliteli tanı için zorunludur. Nobus’daki Ultra BE ultrasona özgü dijital sinyal işletim devresidir. Gelişmiş ultrason ışın formasyonu ve görüntü işletimi elde etmektedir. Daha yüksek sınıf modellerde bulunan bu motor net görüntüler sunmaktadır. Gözlemlemesi kolay tartışmasız tetkike özgü görüntü kalitesi sorunsuz ve eşsiz tetkiklere olanak vermektedir.

HdTHI

Oldukça geniş bantta Hitachi’nin geniş bant teknolojisiyle harmonik sinyalleri genişletmektedir. Hem yüksek spatiyal çözünürlük hem de güçlü penetrasyon sağlamaktadır.

HI REZ

 

Yüksek hızlı Ultra BE işletimi sebebiyle kare hızı azalmadan yapıları çıkarır ve dokuları vurgular. Kontrast çözünürlüğünü ve S/N oranını artırır ve gözlemler için daha uygun görüntüler sunar.

HI Com

Gerçek zamanlı olarak ve farklı yönlerde ultrason ışınlarını iletir ve alır, görüntüleri birleştirir. HI Com özellikle lümene ait yapıların görselliğini artırmakta faydalıdır.

NOBLUS: ÇOK YÖNLÜLÜK

Gerçek Zamanlı Doku Elastografisi (RTE)*

Doku bozulmalarında gerçek zamanlı olarak sertlik bilgisi sunmaktadır.

Kontrast Uyumlu Görüntüleme (CHI)*

Eşzamanlı olarak normal B-modu görüntülerini ve kontrast geliştirmeli görüntüler sunan alternatif Moda ağırlık verir ve lezyonların anatomik pozisyonlarının anlaşılmasını kolaylaştırır.

4B (Gerçek Zamanlı 3B) *

Yüksek oranda görülebilir hacim verisi, hafif ve kompakt prob ile mevcuttur.

STIC (Uzaysal Zamansal Görüntü Korelasyonu)

Hacim veri gruplarından yapılandırılan 3B görüntüler halinde fetal kalbi görüntüler. Farklı bölümlerde gözlemleme ile fetal kalbin detaylı değerlendirilmesine katkıda bulunur.

CW Doppler*

Gözlemlenecek ve hassas şekilde ölçülecek yüksek hızlı kan akışlarına olanak verir.

NOBLUS : ERGONOMİK TASARIM

Her Klinikte Kullanıcı Dostu

Noblus’un esnekliği, hastane ve özel klinik ortamları dahil hastane koğuş ziyaretleri, yatak ucunda alınan görüntüleme süresince, hastane veya özel muayenehane odaları ve diğer senaryolarda masa üzerinde ve normal ayakta ve oturarak yapılan tetkiklerde en uygun tarzlarla ihtiyaçları karşılamaktadır. Yukarı çevrilen işletim paneline sahip eşsiz gövde tarzı tetkikler arasında masa çalışması sağlamaktadır. Kablosuz DICOM iletişimi*, tetkik durumlarına aldırış etmeksizin tetkik verimliliğini artırmaktadır.

Akıllı Dokunuş

Akıllı Dokunuş özelliği, kullanıcılara gözlerini ekrandan ayırmadan tetkike odaklanarak alt ekran kısmındaki görüntüleme parametrelerini ayarlama şansı vermektedir.

Esnek Monitör

Monitör, operatörün konforu için döner ve yatar özelliğe sahiptir.