Tam fonksiyonel ve ergonomik özelliklere sahip kullanıcı dostu tanısal ultrason sistemi F37 ortağınız olmaya hazır.

Kompakt ve Hafif Tasarım

Hafif, az yer kaplayan, ergonomik tasarım. F37’nin bu özellikleri, çevik nakliye ve rahat tetkiklere olanak vermektedir. Donatımlı, Gelişmiş ve Evrimsel. 3E Platformu, mümkün olan en küçük boyuttadır.

Kablolardan Arınmış

LCD ekranın yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı, gösterilen görüntüye zenginlik katar.

F37: KOLAY İŞLETİM

Verimli Tetkikler için

Yoğun tetkik için basit işletim. F37’nin günlük tetkikler ve ölçümlere yönelik minimum sayıda tutulmuş düğmelere sahip sezgisel yerleşimi yalnızca gerekli fonksiyonların elinizde olmasını sağlar.

Güvenilir Sistem Yönetimi

Görüntü İyileştirici ile ayarlanan parlaklık Görüntülerin parlaklığı, tek bir düğmeyle ve Görüntü İyileştiriciyle kişisel ayarlarınız için en uygun hale getirilebilir.
Ek olarak, tek hareketle, hız aralığı ve referans hattı pozisyonu, otomatik referans hattı değişim fonksiyonuyla Doppler için ayarlanabilir.

F37: AKILLI GÖRÜNTÜLEME

Daha Yüksek Sınıf Modellerden Miras Kalan Fonksiyonlar

Hem yüksek çözünürlüklü hem de hassas hızlı görüntü elde etme sorunsuz tetkiklere daha da katkı sağlar. Bu yüksek tanılama oranına sahip görüntülerin elde edilmesi için yalnızca basit işletim gerekmektedir. Benekli parazitleri azaltma için Spatiyal Bileşen Görüntüleme (SCI) ve (AIP) kapsayan fonksiyonlar kolay gözlemleme için görüntüler oluşturur.

İpeksi Görüntü İşletimi (SIP)

SIP, yapay olguları etkin şekilde çıkararak doku sınırları arasındaki farklılıkları kolaylaştırır. Uygun işleme, her bir klinik yaklaşımına göre otomatik olarak yapılandırılabilir.

Yüksek Kare Hızlı Zumlama

İlgi alanı, yüksek kare hızı ile işletim yapılırken genişletilebilir.

İğne Vurgusu ile Daha Güvenli Delme İşlemlerini Gerçekleştirin (NE)

NE, iğnenin gelişmiş şekilde görüntülenmesiyle hassas ve güvenli delme (pikür) işlemini destekler.

F37 : OB/GYN (Obstetrik/Jinekoloji)

Tamamıyla 3B Fonksiyonlar

4Dshading (4B gölgeleme)

4Dshading (gölgeleme), adeta ışıkla ilmek atarcasına doğal gölgeler ve cilt dokusu ile fetüsü görüntülemeye yönelik bir teknolojidir. Sanal ışık kaynağı daha detaylı olarak gözlem sağlayarak serbest şekilde konumlandırılabilir.

Daha Fazla 3B Özellikleri

Katılımcı: Tokuyama
Central Hospital
Farklı analizler hacim verisi kullanılarak gerçekleştirilebilir.

  • Çok Düzlemli Yapılandırma Serbest Ekseni (FMPR)
  • Çok Kesitli Görüntüleme (MSI)
  • Otomatikleştirilmiş 3B Hacim Ölçümü

Küçük Boyut, Mükemmel Performans

Katılımcı: Tokuyama
Central Hospital
Hem inceleme tetkikleri hem de 3B görüntüleme, kompakt ve hafif prob kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu prob, fetüsün geniş görüntüleme alanında görüntülenmesi için yeterli penetrasyonla açık biçimde tanımlanan görüntüler sunar.

Daha Dost Özellikler

Endokavite tetkikleri, görüntü kalitesi, küçük prob boyutu, eşsiz prob tutucu, rapor fonksiyonu dahil F37’nin OB (geçici) çeşitli özellikleriyle hem tetkik uzmanı hem de hasta için daha dost canlısı hale gelmiştir.

Daha Detaylı Gözlemler

eFLOW

eFLOW, yüksek spatiyal çözünürlük ve minimum parıldamayla kan akışını görüntülemektedir. F37, geniş damarlardaki yüksek hızlı akıştan ince periferik damarlardaki düşük hızlı akışa kadar net kan akış bilgisi sağlamaktadır.

Dinamik Ağır Çekim Ekranı (DSD)

DSD, fetal kalp gibi hızlı hareket eden organların daha kolay ve daha detaylı gözlemlenmesini sağlayarak gerçek zamanlı görüntü ile bunun ağır çekim görüntüsünü eşzamanlı olarak görüntüler.