ARIETTA 70’in net olarak tanımlanan teknolojileri, tanısal görüntülerin mükemmel kalitesine dayanak oluşturmaktadır.

SENFONİK TEKNOLOJİ

Emsalsiz performansa sahip bir tanısal ultrason sistemi sunmak adına birleştirilen net olarak belirlenen teknolojilerle yüksek kalitede “ses” oluşturmak için kayda değer kaynaklar kullanılmıştır. Çabamız, görüntü kalitesini geliştirmede rol oynayan her bir ve her bileşenin gelişimine odaklanmıştır: güç çevirici malzemeleri, ön uç, arka uç, görüntü monitörü dahil.

KULLANILABİLİRLİK

ARIETTA 70 kullanılabilirliği ile desteklenen benzersiz tarama rahatlığı.

Kullanıcı Dostu İşletim Paneli

İki yollu, çoklu döner kodlayıcı, el ve kol hareketlerini belirgin ölçüde azaltan tek kontrol ile birçok fonksiyonun ayarlanmasına olanak vermektedir.

Gelişmiş İş Akışı

• 2 eksenli kol, panelin bir elle kolayca yükseklik ayarına olanak sağlayarak işletim panelinin yukarı/aşağı mekanizması için kullanılmaktadır.
• Monitörün 2 eksenli kolu, 180 dereceye kadar dönüş sağlayarak esnek harekete olanak vermektedir.

UYGULAMA

Radyoloji

Monitör kol mekanizması, tetkik süresince yukarı, aşağı, sağa veya sola pozisyonda herhangi bir değişiklik olmaksızın ekranın sorunsuz arkaya ve öne hareketini destekler.

Protokol* Asistanı

RVS, gerçek zamanlı ultrason görüntüsü ile öncede elde edilen BT, MR, PET veya ultrason görüntüsünü birleştirmektedir. Tanıdan tedaviye ve tedavi programının değerlendirilmesine kadar kullanışlı nitelik taşımaktadır. Basit Ayarlama fonksiyonu ve dokunmatik panel işletimi, kullanıcı dostu uygulamayı geliştirmek adına pozisyon hizalama işlemini kolay hale getirmektedir.

Gerçek Zamanlı Elastografi (RTE)

RTE, dokuların sertliğini gerçek zamanlı olarak görüntüler. Bir İlgi Alanındaki ilgili gerginliğin gözlemlenmesini sağlar. RTE’nin günümüzdeki uygulamaları, tiroit, karaciğer, üriner organlar ve göğüs alanlarına yayılmaktadır.

Kardiyoloji

Damar yönetim sistemiyle erken aşama koroner arter hastalığının engellenmesi ve tanısı.

Akış Aracılı Dilatasyon FMD

Vasküler endotel fonksiyonu değerlendirir. Birkaç dakika süreyle üst kolu kapatın, açın, FMD; kan akış hacmindeki artıştan kaynaklanan damar dilatasyonundan değerlendirilmektedir. Damar çapı ve hızla ilgili dalga formlarındaki değişiklikler uzun bir sürede kaydedilmektedir.

Arteriyal sertliğin değerlendirilmesi (eTRACKING)

İzleme geçidi, çaptaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak ve hassas şekilde ölçerek damar duvar hareketlerini otomatik olarak takip eder. Otomatik olarak hesaplanan parametrelerden biri olan Stiffness Parameter Beta (Sertlik Parametresi Beta), kan basıncından bağımsız damar duvar sertliğini göstermek adına endekslerden biridir.