KADIN DOĞUM

Yüksek çözünürlüklü görüntüleme doğru tanı ve kısa muayene süresi sağlar.

CLEAR VISION

Eşzamanlı olarak aynı anda kontrast çözünürlüğünü artıran, sınır tanımlamayı iyileştiren ve gürültüyü bastıran görüntü filtresi. Bu işlem uygulamaya özel optimizasyon sağlayabilir.

MULTIVISION

Birden fazla yönlendirilmiş ses dalgalarından gelen verileri birleştirerek, kontrast çözünürlüğü, spekle gürültüsü azaltma ile iyileştirilir ve dikkate değer bir görüntü kalitesi geliştirmesi sağlanır.

S-HARMONIC

Gürültüyü azaltır ve yakın mesafeden görüntünün netliğini ve homojenliğini sağlar. Daha fazla görüntü kalitesi gelişimi için ClearVision ve MultiVision ile birlikte kullanın.

 

BASİT İŞ AKIŞI

21.1 inç Monitör

Büyük monitör ve sezgisel kullanım için dokunmatik panel desteği.

Monitör Kolu

Geniş bir hareket yelpazesine sahip olan tamamen mafsallı kolun optimum monitör konumlandırması için ayarlaması kolaydır.

Sessiz Tasarım

(40dB’den daha düşük)
Sessiz muayene ortamını rahatsız etmeyecektir çünkü cihaz çalışırken neredeyse sessiz kalmaktadır.

GELİŞMİŞ UYGULAMALAR

Auto IMT+ *

Posterior veya anterior duvarların karotis intima media kalınlığını tek bir tuş vuruşu ile ölçer, böylece kullanıcı bağımlılığını azaltır ve ölçüm tekrarlanabilirliğini arttırır.

* Opsiyonel

Panoramic *

Genişletilmiş bir görüş alanı görüntüleyerek genişletilmiş taramaları incelemenizi sağlar. Doğrusal ve dışbükey transdüserler veri toplama ile açısal taramayı destekler.

* Opsiyonel

Strain+ *

Sol ventrikül (LV) fonksiyonunun analizi ve bölgesel duvar hareketi. LV işlevinin kolay değerlendirilmesi için LV’nin standart bölümlerine ek olarak Bull’s Eye görüntülenir.

* Opsiyonel

5D NT *

Alınan hacim veri setinden NT ölçümü için gerekli olan kesin sagital düzlemin otomatik seçimi.

* Opsiyonel

Realistic Vue*

3 boyutlu yüzey anatomisine daha gerçekçi bir doku algısı vermek için sanal ışık kaynağından gölgeleme kullanan bir oluşturma. Işık kaynağının hareketi ile detaylı gözlem elde edilir.

* Opsiyonel