Eşsiz tarza sahip tanısal ultrason sistemi ARIETTA Precision gereksinimlerini karşılayacağından emindir. Mükemmel görüntü kalitesi sunarken dar alanlara uygunluk için tasarlanmaktadır. Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.

İŞLETİM ODASINA UYGUNLUK

ARIETTA Precision, basit işletimi ve zahmetsiz taşınabilirliğiyle kullanıcıları tatmin edecektir.

Dokunmatik Panele Sahip Monitör

21.5 inçlik monitör, daha sezgisel ve kullanıcı dostu işletim için tam dokunmatik panele sahiptir. Dokunmatik panel eldiven giyildiğinde bile işletilebilir.

Uzaktan Kumanda Aygıtı

Uzaktan kumanda aygıtı, sistemden uzak olduğunuzda dahi size komple kontrol sağlayarak aynı dokunmatik paneli ve monitör üzerindeymiş gibi ultrason görüntü ekranı sunar.*

*Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.

Etkili İş Akışı

ARIETTA Precision’ın acil durumlarda etkin olarak kullanılmasını sağlayarak sistemi başlatmak için yalnızca birkaç işlem gereklidir. Dokunmatik panel eldiven giyildiğinde bile işletilebilir.

Kolay hareket ve yükseklik ayarı

En zorlu durumlara uygunluk için monitör kolu※ yükseklik ayarı yapılabilir. Dahili batarya, tetkikler arasında sistem kapatılmadan üstün taşınabilirlik sunar.

Hijyenik uygunluk

İşletim odasındaki temiz ortamda güvenli kullanım için ünitenin tüm parçaları genel olarak kullanılan dezenfektan uygulamalarına / alkole tam uygunluk taşımaktadır.

ÇOK YÖNLÜLÜK VE ESNEKLİK

ARIETTA Precision’ın yerleşimi, kullanım ortamına uygunluk için kişileştirilebilir.

Örnek1: Araba+Monitör

• Monitör direk olarak işletilebilir.
• Uzaktan kumanda olmadan en basit işletimdir.

Örnek2: Araba + Monitör + Taşınabilir Uzaktan Kumanda Aygıtı

• Uzak bir mesafede sistem uzaktan kumanda aygıtıyla işletilebilir.
• Sistem kurulumu için sınırlı alanda bile aynı dokunmatik panel işletimi yapar ve monitördeymiş gibi ultrason görüntüsü alır gibi operatör uzaktan kumanda aygıtıyla rahat şekilde çalışabilir.

Örnek3: Asılı Monitör + Taşınabilir Uzaktan Kumanda Aygıtı

Doğal durumundan ödün vermeksizin operatöre açık alanda çalışma imkanı vererek sistem, uzaktan kumanda aygıtı ile işletilebilmektedir.

YÜKSEK KALİTEYE SAHİP GÖRÜNTÜ

İpeksi Görüntü İşletimi S (SIP)

SIP yani silky image processing net doku sınırları ve detaylı parenkim tasviri vererek kontrast çözünürlüğünü canlandıran adaptif doku filtresidir.

 

Trapezoit Tarama

Lineer güç çevirici ile trapezoit tarama modunun kullanımı, hedefin ve çevresinin oryantasyonunun ve boyutunun daha iyi anlaşılmasına olanak veren görüntü alanı genişliğini artırmaktadır.

eFLOW

eFLOW, doku ile kan akışı arasında daha net nitelendirme (resmetme) sağlar. Düşük hız bile yüksek hassasiyetle görüntülenebilir.

İkili CF

Gerçek zamanlı B ve Renkli Akış modları, kan akışının daha kolay anatomik yorumlanmasını sağlayarak yan yana görüntülenebilir. Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.