Taşınabilir ultrason ihtiyaçlarını takip etmiştir

ARIETTA Prologue’un tasarımı ve kullanılabilirliği boydan boya artırılmıştır. Bu sistem çeşitli işletim ortamlarına ve kullanıcı esnekliğine uygundur, ayrıca gelişmiş tanısal ultrason sistemi olarak tam fonksiyon sunmaktadır.

Uygun olan tarz

ARIETTA Prologue, rutin tetkiklerden, ortopedik, acil servis, ev ziyaretleri vb. kadar çeşitli kullanım ortamlarındaki her tür tetkiki destekler.

ARIETTA PROLOGUE : KOMPAKT TASARIM

ARIETTA Prologue, muayenehaneler ve hasta koğuşlarındaki yatak uçları, acil vakalar ve ameliyathaneler gibi sınırlı alanlarda veya durumlarda bile kompakt ve kullanışlıdır.

Yüksek Hareketlilik

ARIETTA Prologue elle taşınabilir şekilde tasarlanmıştır. Araba veya güç çevirici tepsisiyle birleştirilerek kullanımı genişletilebilir.

Kablosuz İletişim

Monitör takılabilir ve serbest şekilde sökülebilir. Monitör ünitesi ve taban ünitesi, görüntü kalitesi bozulmadan ve gecikme olmadan kablosuz olarak bağlanmaktadır. Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER : TAM VE BASİT İŞLETİM

Tablet-US

Sezgisel ve Kolay İşletim

ARIETTA Prologue dokunmatik panelden tam olarak kontrol edilebilir. İhtiyaç duyduğunuzda size hızlı tetkik araçları sunar.

En uygun ön ayarlama ile tetkik

Hasta vücut boyutuna yönelik tetkik alanından, ideal ayarlamalar basit tıklama ve el hareketleriyle otomatik olarak seçilir.

Tam Görüntü Ekranı

Görüntü detaylı gözleme imkan vererek genişletilir. Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER : Yüksek Kaliteye Sahip Görüntü

Kompakt gövdesiyle ARIETTA Prologue, rutin olarak en son teknolojiye sahip sistemlere özgü görüntü işletimi teknolojilerinin aynısını kullanır.

İpeksi Görüntü İşletimi (SIP)

SIP, net doku sınırları ve detaylı parenkim tasviri vererek kontrast çözünürlüğünü canlandıran adaptif doku filtresidir.

Bileşik Görüntüleme

Tekli ışın yolundan kaynaklanan yapay olguları azaltmak için ışınlar çoklu yönlerde iletilir. Doku sınırları net olarak görüntülenebilir. Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

ARIETTA Prologue, etkinliği geliştiren ve hızlı, hassas tanıyı destekleyen fonksiyonlarla donatılmaktadır.

İğne Vurgulama (NE)

NE, biyopsi ve diğer müdahaleli uygulamalar için güvenliği ve hassasiyet artıran iğne görüntüleme özelliğini geliştirmektedir.

Otomatik IMT Ölçümü *

Damarın iç zarını ortalama kalınlık görüntülemeyle otomatik izleme gerçekleştirilmektedir. Kardiyovasküler hastalıklar için değerlendirme sunmaktadır.

*Opsiyon Bu model belirli ülkelerde mevcut değildir. Detaylar için lütfen yerel satış temsilcinize ulaşın.