SORUNSUZ İŞ AKIŞI

Panelin monitör açısını, yüksekliğini ve yönünü kullanım şeklinize göre ayarlayın.
Muayenelerin doğal bir duruşta gerçekleştirilmesinin muayenehane yorgunluğu ve kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının oluşumunu azalttığı bilinmektedir.

Döndürülebilir Konsolu

Daha rahat kullanım için konsolu kolunuza dik olacak şekilde döndürerek, optimum çalışma pozisyonunuzu ayarlayın.

Ayarlanabilir Monitör

Daha rahat muayene için monitör yönünü ve açısını ayarlayın.

Ayarlanabilir Konsol Yüksekliği

Fiziksel olarak kullanımı kolaylaştırmak ve iş akışınıza en uygun şekilde ayarlamak için konsolu kaldırın veya indirin.

21.5 inç Geniş Ekran

LCD ekranın yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı, gösterilen görüntüye zenginlik katar.

10.1 inç Dokunmatik Kontrol Paneli

Dokunmatik ekran paneli rahat ve uygun bir açıyla monte edilir.
Ekranın yerleşimi, sezgisel çalışmaya izin veren klinik uygulama ile özelleştirilebilir.

Batarya*

Batarya, acil bakım ve soyunma odalası gerektiren durumlarda, makineyi kapatmaya gerek kalmadan rahatça yerleştirilmesini sağlar. Pil gücüyle muayene yapmak mümkündür.

KOLAYLAŞTIRILMIŞ İŞLETİM KONSOLU

Minimalize düzen sadece gerekli kontrolleri içerir. Daha keyifli bir çalışma deneyimi sunan doğru düğmeyi aramayla zamanı kısaltır.

Kontrol Yerleşimi

Basitleştirilmiş düzen, doğru düğmeyi daha hızlı bulmanızı sağlar.

Dijital TGC Kontrolü

TGC’yi sorunsuz ve dokunmatik olarak ayarlayın.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Muayene Alanı ve Prob Seçimi

İşlemi başlatmak için çizimden bir inceleme alanı seçin.

 

Önceki Ayarlar ile Tarama

Bir hastanın önceden alınmış görüntüsünü seçerek, sistemin aynı muayene ayarları ile karşılaştırmalalı takip eden muayeneler yapabilirsiniz.

KESKİN GÖRÜNTÜLEME

Auto Optimizer

B modu ve PW modu görüntülerini yalnızca bir tuşa basarak optimize edin. B modundaki gain değerleri veya PW modundaki taban çizgisi(baseline) konumu ve hız aralığı(velocity) otomatik olarak ayarlanır.

Silky Image Processing (SIP)

Spekle azaltmak ve kenar geliştirmeyi artırmak için kullanılan bu uyarlanabilir görüntü filtresi, daha da geliştirilerek daha net görüntü almaya imkan vermektedir.

 

Compound Görüntüleme

Ses dalgalarının çok yönlü olarak iletilmesiyle doku sınırlarının görselleştirilmesini arttırır, böylece tek bir ses dalgası yolu kullanılırken meydana gelen artefaktları azaltır.

UYGULAMALAR

eFLOW

eFLOW, kan akış dinamiğinin doğru ve ayrıntılı bir şekilde gösterilmesini sağlayan bir akış haritalama teknolojisidir. Olağanüstü mekansal çözünürlüğü hem ince hem de büyük damarların doğru şekilde tasnif edilmesini sağlar.

Trapezoidal Scanning

Lineer problarla tararken, daha geniş bir görüş alanı sunar, damarların, organların ve onları çevreleyen dokuların görselleştirilmesini geliştirir.

Auto IMT*

Bir ROI’de (ilgili bölge) karotis arterin uzun eksenli görüntüsüne yerleştirilmesini takiben Intima-Media Kalınlığı (IMT) maksimum ve ortalama değerlerini otomatik olarak ölçer. Belirtilen aralıktaki tüm noktalardan hesaplandığından, doğrulukta iyileşme beklenebilir.

Dynamic Slow-motion Display (D.S.D)

Hızlı hareketlerin ayrıntılı olarak izlenmesini sağlayarak, gerçek zamanlı görüntüleme ve ağır çekim karşılığını yan yana aynı ekranda görüntüler.

Serbest Açısal M-mode (FAM)*

M modu, herhangi bir imleç yönlendirme ile kullanılarak görüntülenebilir; bu, aynı kalp atışında duvar hareketinin veya değer sapmasının çoklu açılardan karşılaştırılmasını sağlar.

Doppler Auto Trace

Doppler dalga formunu gerçek zamanlı olarak takip eder ve ölçülen değeri görüntüler. Donma ve tepe hızı ile kan damarı direnci değeri (PI, RI) aynı anda gösterildiğinden ölçümleri daha hızlı yapmak mümkündür.

 

* Opsiyonel